Karneval zvířat

Barbora Látalová & kol.

sobota 23. 5. 2020

11:00

Divadlo na Orlí

Žánr: Pro děti, ČR

Délka představení: 1 h 15 min bez přestávky

Vhodné pro děti od 5 do 11 let.

Karneval zvířat vtáhne děti do světa živých tvorů, kde budou moci zapojit všechny své smysly a především fantazii spolu s tanečníky přímo na jevišti. Přidejte se na cestu živočišnou říší po zemi, ve vodních hlubinách i na nebi a možná potkáte i zcela nové bytosti.

Koupit vstupenky
Festival pas
Koupit vstupenky
Festival pas

Vstupenky od 135 Kč

Možnost získání množstevní festivalové slevy -25 %.

Interaktivní taneční představení Karneval zvířat Barbory Látalové a kolektivu bude jedním z magnetů dětské linky festivalu. Zkušená tvůrkyně dětských projektů a vůdčí umělecká osobnost dramaturgie Divadla Ponec a spolku Ostružina Barbora Látalová totiž dokáže ve svých představeních malé diváky vtáhnout do hry. V Karnevalu zvířat budou uvedeni do světa živých tvorů, ve kterém můžou spolu s tanečníky zapojit všechny své smysly a především fantazii přímo na jevišti. Pojítkem inscenace je kromě tance, videoprojekcí a zvuků hlavně hudba Camilla Saint-Säense, jehož stejnojmenná hudební suita byla pro tvůrce inspirací. Přidejte se k tanečníkům na cestu živočišnou říší po zemi, ve vodních hlubinách i na nebi a možná potkáte i zcela nové bytosti. Staňte se součástí Karnevalu zvířat a ponořte se do světa zvířecí fantazie!

Koncept: Barbora Látalová

Dramaturgie: Hana Strejčková

Hudba: Camille Saint-Säens

Hudební režie: Pavol Rinowski

Výtvarná koncepce: Marianna Stránská

Videoart: Petr Krušelnický, Jaroslav Hrdlička, Vojtěch Vaněk

Světelný design: Robert Štěpánek

Producent: Ostružina z. s.

Koproducent: Tanec Praha

Tvorba a interpretace: Barbora Látalová, Michaela Suša, Zdenka Brungot Svíteková, Jana Látalová, Jana Novorytová

Na nákup vstupenek je možné uplatnit slevy platné v NdB. Sleva pro důchodce činí 30%, pro ZTP a studenty 50 %. Slevy se nesčítají.