HEROES

Losers Cirque Company

pondělí 25. 5. 2020

11:00

Městské divadlo Brno – činoherní scéna

Žánr: Tanec/pohyb, ČR
Délka představení: 1 h 10 min bez přestávky

V inscenaci je použito stroboskopické světlo, které není vhodné pro osoby trpící epilepsií. Repríza.

Kromě bravurního koncertu Radima Vizváryho jako mima, nabízí Heroes i prezentaci multitalentovaného umělce tentokrát i v roli zdatného akrobata, který dokáže skvěle propojit své umění s přesnou a efektní akrobacií souboru Losers Cirque Company.

Koupit vstupenky
Festival pas
Koupit vstupenky
Festival pas

Vstupenky od 488 Kč

Možnost získání množstevní festivalové slevy -25 %.

Projekt Heroes našeho špičkového novocirkusového souboru Losers Cirque Company navázal na předchozí úspěšnou spolupráci s režisérem Danielem Špinarem a mimem a choreografem Radimem Vizvárym na projektu Ego. V Heroes hraje dokonce hlavní roli. A jako vždy, když Vizváry uvede v život nový projekt, ani v tomto projektu nás neošidí o další propojení jeho pantomimy s novým žánrem. Kromě koncertu Vizváryho jako mima, inscenace nabízí i prezentaci tohoto multitalentovaného umělce jako zdatného akrobata, který dokáže skvěle propojit své umění s přesnou a efektní akrobacií Losers Cirque Company. Hrdinou inscenace je nejen hlavní postava bojující o život po autonehodě, ale můžeme tak vnímat i operující lékaře či poraněné orgány. Co se vlastně odehrává v těle a mozku člověka bojujícího o život?

Režie: Daniel Špinar

Choreografie: Radim Vizváry

Hudba: Ivo Sedláček

Scéna: Petr Horníček

Kostýmy: Petra Vlachynská

Světelný design: Michael Bláha

Animace, Led screen: Amar Mulabegovič, Honza Šíma

Produkce: United Arts

 

Účinkují: Radim Vizváry, Jindřich Panský, Matyáš Ramba, Vítězslav Ramba, Lukáš Macháček, Jiří Bělka, Mates Petrák, Jana Telcová, Kristýna Stránská, Martina Illichová, Nikola Kopáčová

Na nákup vstupenek je možné uplatnit slevy platné v NdB. Sleva pro důchodce činí 30%, pro ZTP a studenty 50 %. Slevy se nesčítají.