Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!

Naivní divadlo Liberec

pátek 22. 5. 2020

11:00

Divadlo na Orlí

Žánr: Pro děti, ČR

Délka představení: 40 min bez přestávky

Pro děti od 2 let.

Byl jednou jeden pejsek a byla jednou jedna fenka, kteří se měli rádi. Pak fenku odvezlo velké auto a pejsek se rozhodl, že se ji vydá hledat. Velké vlakové dobrodružství s loutkami, pro děti, které zde mají vše doslova na dosah.

Koupit vstupenky
Festival pas
Koupit vstupenky
Festival pas

Vstupenky od 135 Kč

Možnost získání množstevní festivalové slevy -25 %.

Inscenaci Šššš. Šššš. Hůůů. Haf! připravil tým režisérky Michaely Homolové, který je podepsán v libereckém Naivním divadle také pod veleúspěšným představením pro nejmenší děti O beránkovi, který spadl z nebe. A právě s „beránkem“ se mohou „pejskové na trati“ určitě poměřovat. I tentokráte je totiž inscenace téměř beze slov určena dětem od 2 let a pro velmi malý počet diváků sedících přímo na dosah scény. Na speciálně upraveném jevišti vzniká postupně velká železnice a na ní se odvíjí příběh pejska, který se rozhodne překonat strach z neznáma a vrhne se po hlavě vstříc velkému vlakovému dobrodružství, aby nalezl svou psí kamarádku. Cestou za svou láskou navíc získá spoustu nových psích kamarádů, kteří mu při jeho pátrání pomáhají. Inscenace získala Cenu Erik za nejinspirativnější českou loutkovou inscenaci sezony 2018/2019 a Cenu Divadelních novin za tvůrčí počin sezony 2018/2019 v kategorii Loutkové a výtvarné divadlo.

Autor: Vít Peřina a kolektiv

Režie: Michaela Homolová

Dramaturgie: Vít Peřina

Výprava: Robert Smolík

Hudba: Filip Homola

 

Hrají: Filip Homola, Adam Kubišta, Marek Sýkora, Antonín Týmal

Na nákup vstupenek je možné uplatnit slevy platné v NdB. Sleva pro důchodce činí 30%, pro ZTP a studenty 50 %. Slevy se nesčítají.